Location : Home > S > SIT1602ACU2-33E
SIT1602ACU2-33E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACU2-33E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACU2-33E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 139400 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACU2-33E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 57049 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACU2-33E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 98750 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325340-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws