Location : Home > S > SIT1602ACT8-33E
SIT1602ACT8-33E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACT8-33E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACT8-33E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 140150 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACT8-33E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 57799 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACT8-33E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 97850 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
853-83-052-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
518-77-192M16-001105 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 192POS GOLD
518-77-192M16-001105 IC 59490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
518-77-192M16-001105 Preci-Dip 147020 2016+ CONN SOCKET PGA 192POS GOLD Unitronix Electronics Limited
518-77-192M16-001105 Preci-Dip 287690 2016+ CONN SOCKET PGA 192POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386906630 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 30 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
69144-204 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 4 (1 x 4) Position Shunt Connector Black Open Top 0.100" (2.54mm) Gold or Gold, GXT?
69144-204 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
69144-204 FCI 8000 2012+ JUMPER LOW PRO SR BUSS EKT Electronics Co., Ltd
69144-204 FCI 8000 2012+ JUMPER LOW PRO SR BUSS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
960115-7102-AR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
960115-7102-AR 3M 297870 2016+ CONN SOCKET SGL R/A 15POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
960115-7102-AR 3M 8000 2012+ CONN SOCKET SGL R/A 15POS GOLD EKT Electronics Co., Ltd
960115-7102-AR 3M 8000 2012+ CONN SOCKET SGL R/A 15POS GOLD SIMEN Electronics Co.,Ltd
960115-7102-AR IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1611660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1611660000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1611660000 Weidmuller 147240 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1611660000 Weidmuller 299110 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com