Location : Home > S > SIT1602ACT8-30S
SIT1602ACT8-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACT8-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACT8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 140050 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACT8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 57699 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACT8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 97650 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325110-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325110-16-0 IC 59740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
16-0501-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 16POS GOLD
16-0501-21 Aries Electronics 157180 2016+ CONN SOCKET SIP 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-0501-21 Aries Electronics 278970 2016+ CONN SOCKET SIP 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com