Location : Home > S > SIT1602ACR8-30S
SIT1602ACR8-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACR8-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACR8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 139600 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACR8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 57249 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACR8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 99130 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387103504 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws