Location : Home > S > SIT1602ACR8-30E
SIT1602ACR8-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACR8-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACR8-30E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 139610 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACR8-30E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 57259 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACR8-30E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 97330 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DFLZ6V8-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.8V 1W SOD123FL
DFLZ6V8-TP Micro Commercial Co 139590 NEW RoHS DIODE ZENER 1W 6.8V SOD-123FL FindCores Electronics Inc.
DFLZ6V8-TP Micro Commercial Co 8000 2012+ DIODE ZENER 1W 6.8V SOD-123FL Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DFLZ6V8-TP Micro Commercial Co 8000 2015+ DIODE ZENER 1W 6.8V SOD-123FL enkaite Electronics Co., Ltd
0387522906 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
325215-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
OSTVL047250 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
OSTVL047250 IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVL047250 NEW 78210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVL047250 On Shore Technology Inc. 157260 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
2704-4-00-01-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.328" (8.33mm) Tin-Lead
2704-4-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2704-4-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298270 2016+ TERM TURRET SINGLE L=8.33MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com