Location : Home > S > SIT1602ACR1-33S
SIT1602ACR1-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACR1-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACR1-33S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 139930 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACR1-33S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 57579 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACR1-33S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 97410 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SIT1602ACR1-33S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 97410 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387090191 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1752360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 250 MCM (kcmil)-2 AWG