Location : Home > 7 > 7B25000096
7B25000096
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YK60202130J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK60202130J0G Amphenol FCI 157120 2016+ CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.394 Unitronix Electronics Limited
YK60202130J0G IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK60202130J0G NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HCM4913560000ABJT Crystals and Oscillators Crystals 13.56MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 80 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount HC49/US
HCM4913560000ABJT CITIZENFIN 8620 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
HCM4913560000ABJT CITIZENFIN 8870 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
HCM4913560000ABJT CITIZENFIN 9170 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
55867-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
55867-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
55867-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SPADE TONGUE 22-18AWG #8 EKT Electronics Co., Ltd
55867-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SPADE TONGUE 22-18AWG #8 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
OSTT2132151 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.200" (5.08mm) Through Hole
OSTT2132151 IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTT2132151 NEW 78090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTT2132151 On Shore Technology Inc. 147270 2016+ TERM BLOCK RISING CLAMP 13POS Unitronix Electronics Limited
ED370/3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole