Location : Home > S > SIT1602ACL7-25S
SIT1602ACL7-25S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACL7-25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACL7-25S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.5V 140110 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACL7-25S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.5V 57759 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACL7-25S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.5V 98270 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-042-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-83-042-30-480101 Preci-Dip 147850 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-042-30-480101 Preci-Dip 287910 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M22-6361742 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
M22-6361742 Harwin Inc. 147640 2016+ 17+17 DIL LOW PROFILE SMT SKT Unitronix Electronics Limited
M22-6361742 IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M22-6361742 NEW 88730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-43-104-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-43-104-41-003000 IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A40-LCG-T-R Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
A40-LCG-T-R Assmann Electronics Inc 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
A40-LCG-T-R Assmann Electronics Inc 8000 2012+ IC SOCKET STRAIGHT 40POS GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
A40-LCG-T-R IC 40970 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A40-LCG-T-R NEW 78370 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
150210-2000-TB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
316-87-116-41-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-116-41-008101 Preci-Dip 157690 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-116-41-008101 Preci-Dip 298010 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5450887 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5450887 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5450887 Phoenix Contact 157230 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5450887 Phoenix Contact 297310 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1722992314 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Gold