Location : Home > S > SIT8918BE-22-33N-48.000000D
SIT8918BE-22-33N-48.000000D
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
110-91-648-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
110-91-648-41-001000 IC 56320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
110-91-648-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
110-91-648-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157150 2016+ CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD Unitronix Electronics Limited
110-91-648-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
25-7787-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 25POS TIN
25-7787-10 Aries Electronics 157640 2016+ CONN SOCKET SIP 25POS TIN Unitronix Electronics Limited
25-7787-10 Aries Electronics 277890 2016+ CONN SOCKET SIP 25POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
25-7787-10 IC 56710 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
856-10-020-30-051000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 20 Position Spring Mating Target Connector Surface Mount
856-10-020-30-051000 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
856-10-020-30-051000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
856-10-020-30-051000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER SINGLE 20POS .050 SMD EKT Electronics Co., Ltd
856-10-020-30-051000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER SINGLE 20POS .050 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
68046-249LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 98 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold or Gold, GXT?
1620830000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1620830000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 24POS F SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1620830000 Weidmuller 147130 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
0387801625 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
325221-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
0705430004 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
OSTYK51521330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK51521330 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK51521330 NEW 78290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-146266-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
5-146266-7 13233 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
5-146266-7 TE Connectivity AMP Connectors 156940 2016+ CONN HDR BRKWAY DUAL 14POS .100 Unitronix Electronics Limited
5-146266-7 TE Connectivity AMP Connectors 298750 2016+ CONN HDR BRKWAY DUAL 14POS .100 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1586862-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 24 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.165" (4.20mm)
2-1586862-4 N/A 1188 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
5499374-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium