Location : Home > S > SIT1602ACL1-33S
SIT1602ACL1-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACL1-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACL1-33S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 139690 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACL1-33S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 57339 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACL1-33S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 97510 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SIT1602ACL1-33S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 97510 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT1602ACL1-33S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 41915 SiTIME 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-076-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 76 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
326-83-114-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
326-83-114-41-003101 IC 59860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
326-83-114-41-003101 Preci-Dip 147780 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
326-83-114-41-003101 Preci-Dip 287470 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com