Location : Home > S > SIT1602ACL1-33E
SIT1602ACL1-33E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACL1-33E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACL1-33E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 139890 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACL1-33E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 57539 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACL1-33E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 97710 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-143-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-143-41-003101 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-143-41-003101 Preci-Dip 146980 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-143-41-003101 Preci-Dip 287570 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
851-87-031-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
851-87-031-40-001101 IC 56160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-031-40-001101 Preci-Dip 147050 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-031-40-001101 Preci-Dip 287810 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-0501-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 14POS TIN
14-0501-20 Aries Electronics 157530 2016+ CONN SOCKET SIP 14POS TIN Unitronix Electronics Limited
14-0501-20 Aries Electronics 277750 2016+ CONN SOCKET SIP 14POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
18-8375-610C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
18-8375-610C Aries Electronics 156950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Unitronix Electronics Limited
18-8375-610C Aries Electronics 277830 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
510-87-279-19-081101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 279POS GOLD
510-87-279-19-081101 Preci-Dip 157140 2016+ CONN SOCKET PGA 279POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-279-19-081101 Preci-Dip 278930 2016+ CONN SOCKET PGA 279POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
146-93-422-41-012000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
146-93-422-41-012000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
146-93-422-41-012000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157750 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
146-93-422-41-012000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277810 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929838-04-04 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
929838-04-04 7855 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
929838-04-04 3M 287710 2016+ CONN HEADER .100 DUAL R/A 8POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929838-04-04 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929838-04-04 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL R/A 8POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0513821100 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 11 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.079" (2.00mm)
0513821100 500 AVAIL BICO TRADING COMPANY
0395338418 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1722861207 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Gold