Location : Home > S > SIT1602ACF3-25S
SIT1602ACF3-25S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACF3-25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACF3-25S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V 98590 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT1602ACF3-25S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V 56969 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-141-41-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-141-41-012101 IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-141-41-012101 Preci-Dip 147770 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-141-41-012101 Preci-Dip 287290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com