Location : Home > S > SIT9002AC-03N25ET
SIT9002AC-03N25ET
0386107826 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
100-016-000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
100-016-000 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
100-016-000 3M 8000 2012+ SOCKET IC DIP 16POS EKT Electronics Co., Ltd
100-016-000 3M 8000 2012+ SOCKET IC DIP 16POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
100-016-000 IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325043-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325043-20-0 IC 59190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
433100-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
M80-4000000FE-10-323-00-000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.157" (4.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
5452543 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)