Location : Home > S > SIT1602ACF2-30E
SIT1602ACF2-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACF2-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACF2-30E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 139300 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACF2-30E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 56949 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACF2-30E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 98550 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0015445120 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold