Location : Home > S > SIT1602ACF2-28S
SIT1602ACF2-28S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACF2-28S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACF2-28S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 139400 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACF2-28S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 57049 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACF2-28S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 98750 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SIT1602ACF2-28S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 41625 SiTIME 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-157-41-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 57 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
853-87-024-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
853-87-024-20-001101 IC 56870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-87-024-20-001101 Preci-Dip 147390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-87-024-20-001101 Preci-Dip 288790 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1776225-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-1776225-0 TE Connectivity AMP Connectors 157840 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1776225-0 TE Connectivity AMP Connectors 297330 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1775964001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1775964001 Weidmuller 8000 2012+ HDR 5.08MM 6POS 180 SN 250RL TPC Global Service Co.Ltd.
1775964001 Weidmuller 147610 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1775964001 Weidmuller 297650 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
69154-205LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold or Gold, GXT?
91596-320 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
91596-320 Amphenol FCI 147680 2016+ CONN RCPT Unitronix Electronics Limited
91596-320 Amphenol FCI 299050 2016+ CONN RCPT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37062-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37062-15-0 IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37062-15-0 NEW 98950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-641202-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
3-641202-7 IC 56750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-641202-7 TE Connectivity AMP Connectors 298990 2016+ CONN HEADER 7POS VERT .156 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-641202-7 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3-641202-7 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 7POS VERT .156 GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-103904-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-103904-1 Electronics 27210 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-103904-1 Electronics 27210 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-103904-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER RT/A .100 12POS 30AU Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com