Location : Home > S > SIT1602ACE7-28E
SIT1602ACE7-28E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACE7-28E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACE7-28E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 139950 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACE7-28E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 57599 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACE7-28E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 97450 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-83-029-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
801-83-029-40-001101 IC 56430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-029-40-001101 Preci-Dip 147390 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-029-40-001101 Preci-Dip 288990 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
614-83-132-13-041112 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 132POS GOLD
614-83-132-13-041112 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
614-83-132-13-041112 Preci-Dip 147530 2016+ CONN SOCKET PGA 132POS GOLD Unitronix Electronics Limited
614-83-132-13-041112 Preci-Dip 272050 2016+ CONN SOCKET PGA 132POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1546209-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-1546209-3 TE Connectivity AMP Connectors 157650 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
2-1546209-3 TE Connectivity AMP Connectors 298810 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1589809-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle Connector 0.025" (0.64mm) Through Hole, Right Angle Gold
P51-040S-S1-TGF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
5031482290 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.059" (1.50mm) Surface Mount, Right Angle Tin
5031482290 Molex, LLC 157070 2016+ 15WB DUAL RA EMBS TAPE PKG 22P Unitronix Electronics Limited
5499160-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium
3-1969594-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 34 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.098" (2.50mm)
325225-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
344989-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 12-14 AWG Crimp Connector Non-Insulated