Location : Home > L > LCAS3/0-56-X
LCAS3/0-56-X
Share on FacebookShare on Facebook
LCAS3/0-56-X distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCAS3/0-56-X LUG COPPER 1 HOLE 147260 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
28-6553-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS GLD
28-6553-10 Aries Electronics 157180 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS GLD Unitronix Electronics Limited
28-6553-10 Aries Electronics 278570 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
28-6553-10 IC 60000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1278200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 34 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1278200000 IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1278200000 Weidmuller 147310 2016+ TERM BLOCK PLUG 34POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1278200000 Weidmuller 299010 2016+ TERM BLOCK PLUG 34POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-22-050-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 50 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-050-30-000101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
811-22-050-30-000101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
811-22-050-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157610 2016+ CONN SPRING CONT 50 POS .137 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-050-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. 279070 2016+ CONN SPRING CONT 50 POS .137 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-22-056-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 56 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-056-30-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-056-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-056-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 56 POS .137 SMD EKT Electronics Co., Ltd
813-22-056-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 56 POS .137 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd