Location : Home > I > IRKD71/12A
IRKD71/12A
Share on FacebookShare on Facebook
IRKD71/12A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IRKD71/12A 789546 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
IRKD71/12A 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-87-272-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1515510000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1515510000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1515510000 Electronics 25229 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1515510000 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1515510000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HEADER RT ANG 5.08MM 8POS Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
416-83-212-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-212-41-011101 IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-83-212-41-011101 Preci-Dip 157570 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-212-41-011101 Preci-Dip 298390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-009-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-009-53-001101 Preci-Dip 157710 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-009-53-001101 Preci-Dip 297410 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5452563 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5452563 Phoenix Contact 157460 2016+ BCP-500F-16 BK Unitronix Electronics Limited
5452563 Phoenix Contact 297530 2016+ BCP-500F-16 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0039301101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Gold
5437512 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5437512 Phoenix Contact 156970 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5437512 Phoenix Contact 298710 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1241150-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
1-1241150-0 TE Connectivity AMP Connectors 147290 2016+ CONN HEADER 10POS .100 SMT GOLD Unitronix Electronics Limited
1-1241150-0 TE Connectivity AMP Connectors 283000 2016+ CONN HEADER 10POS .100 SMT GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
90156-0148 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
90156-0148 Semiconductor 21893 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1972750000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)