Location : Home > C > CPPC7L-A5BP-25.0TS
CPPC7L-A5BP-25.0TS
Share on FacebookShare on Facebook
CPPC7L-A5BP-25.0TS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CPPC7L-A5BP-25.0TS OSC XO 25.000MHZ CMOS SMD 98270 Cardinal Components Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CPPC7L-A5BP-25.0TS OSC XO 25.000MHZ CMOS SMD 57819 Cardinal Components Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CPPC7L-A5BP-25.0TS OSC XO 25.000MHZ CMOS SMD 42395 Cardinal Components Inc. 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6116001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 4-14 AWG
6116001 Curtis Industries 146940 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU BLU 12MM Unitronix Electronics Limited
6116001 Curtis Industries 288110 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU BLU 12MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com