Location : Home > S > SIT1602ACE2-30S
SIT1602ACE2-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACE2-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACE2-30S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 139610 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACE2-30S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 57259 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACE2-30S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 97470 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387801616 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
3214368 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 5 Position Disconnect, Feed Through, Isolated Black 10-26 AWG