Location : Home > S > SIT1602ACE2-30E
SIT1602ACE2-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACE2-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACE2-30E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 139710 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACE2-30E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 57359 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACE2-30E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 97670 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
399-83-158-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
510-87-241-18-072101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 241POS GOLD
510-87-241-18-072101 IC 56150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-241-18-072101 Preci-Dip 157160 2016+ CONN SOCKET PGA 241POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-241-18-072101 Preci-Dip 278930 2016+ CONN SOCKET PGA 241POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5452745 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)