Location : Home > S > SIT1602ACE1-28E
SIT1602ACE1-28E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACE1-28E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACE1-28E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V 139320 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACE1-28E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V 56969 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACE1-28E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V 98590 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SIT1602ACE1-28E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V 41545 SiTIME 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
14-7500-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 14POS TIN
14-7500-10 Aries Electronics 157140 2016+ CONN SOCKET SIP 14POS TIN Unitronix Electronics Limited
14-7500-10 Aries Electronics 278930 2016+ CONN SOCKET SIP 14POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SQT-142-01-L-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
1825088-4 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
1825088-4 IC 56190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1825088-4 TE Connectivity AMP Connectors 147810 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
1825088-4 TE Connectivity AMP Connectors 287870 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIP050-1X04-157BLF Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 4POS TIN
SIP050-1X04-157BLF Amphenol FCI 147750 2016+ CONN SOCKET SIP 4POS TIN Unitronix Electronics Limited