Location : Home > S > SIT8008AIU7-28S
SIT8008AIU7-28S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008AIU7-28S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008AIU7-28S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 140080 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008AIU7-28S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 57729 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008AIU7-28S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 98150 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929842-01-11-RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929842-01-11-RB 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929842-01-11-RB 3M 287370 2016+ CONN RCPT 22POS DL STR .1 GO Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929842-01-11-RB 3M 8000 2012+ CONN RCPT 22POS DL STR .1 GO Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0901471318 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
546-83-068-11-061135 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 68POS GOLD
546-83-068-11-061135 Preci-Dip 157890 2016+ CONN SOCKET PGA 68POS GOLD Unitronix Electronics Limited
546-83-068-11-061135 Preci-Dip 278390 2016+ CONN SOCKET PGA 68POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0015247247 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Gold
562011100 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
562011100 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
861-87-018-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
861-87-018-10-001101 Preci-Dip 147260 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Unitronix Electronics Limited
861-87-018-10-001101 Preci-Dip 287450 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
530781-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 110 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1069650000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle, Vertical Through Hole