Location : Home > S > SIT1602ACB2-28E
SIT1602ACB2-28E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACB2-28E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACB2-28E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 139950 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACB2-28E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 57599 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACB2-28E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 97450 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-284053-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 28 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-284053-4 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284053-4 TE Connectivity 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 14POS R/A .200 TPC Global Service Co.Ltd.
1-284053-4 TE Connectivity AMP Connectors 157040 2016+ TERM BLOCK HDR 28POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-284053-4 TE Connectivity AMP Connectors 297930 2016+ TERM BLOCK HDR 28POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-83-222-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-222-41-002101 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-83-222-41-002101 Preci-Dip 147860 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-222-41-002101 Preci-Dip 287710 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com