Location : Home > S > SIT1602ACB2-25S
SIT1602ACB2-25S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACB2-25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACB2-25S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 42075 SiTIME 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SIT1602ACB2-25S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 42075 SiTIME 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T37010-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37010-11-0 IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37010-11-0 NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37068-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37068-11-0 IC 40150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37068-11-0 NEW 98750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3211797 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 10-24 AWG
3211797 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3211797 Phoenix Contact 147720 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 6.2MM Unitronix Electronics Limited
3211797 Phoenix Contact 287590 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 6.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325001-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325001-24-0 IC 59730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
104346-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
104346-2 STOCK 46490 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
104346-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 4POS VERT TIN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0349590347 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 34 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm)
61202422021 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
61202422021 Wurth Electronics Inc 147790 2016+ CONN HEADER 24 POS 2.54 LEVER Unitronix Electronics Limited
61202422021 Wurth Electronics Inc 297610 2016+ CONN HEADER 24 POS 2.54 LEVER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0010897502 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1494210-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.110" (2.79mm) Quick Connect Male 18-22 AWG Crimp Connector Non-Insulated