Location : Home > S > SIP050-1X32-160BLF
SIP050-1X32-160BLF
Share on FacebookShare on Facebook
SIP050-1X32-160BLF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIP050-1X32-160BLF CONN SOCKET SIP 32POS GOLD 147820 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1546212-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1546212-7 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1546212-7 IC 58030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546212-7 TE Connectivity AMP Connectors 157770 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1546212-7 TE Connectivity AMP Connectors 299150 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com