Location : Home > L > LCAS4/0-14F-X
LCAS4/0-14F-X
Share on FacebookShare on Facebook
LCAS4/0-14F-X distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCAS4/0-14F-X RoHS Compliant 40305 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
15211002401000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 100 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
1546726-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1546726-7 IC 57470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0873812463 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
325321-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325321-20-0 IC 59240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0039300020 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector Through Hole, Right Angle Tin
77313-118-52LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 52 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
77313-118-52LF Electronics 27649 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
77313-118-52LF IC 38760 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
77313-118-52LF STOCK 46820 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1241634-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
1241634-1 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1241634-1 Molex 15000 15+ connector Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1241634-1 Molex 15000 2016+ connector enkaite Electronics Co., Ltd
1241634-1 STOCK 46230 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0430451826 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold
5-87589-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
5-87589-3 STOCK 45210 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
5-87589-3 Electronics 26670 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-87589-3 Electronics 26670 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
6-103639-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin