Location : Home > S > SH2-40G-PT
SH2-40G-PT
Share on FacebookShare on Facebook
SH2-40G-PT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SH2-40G-PT CONN RCPT .100 40POS DUAL GOLD 157770 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTEV106150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTEV106150 IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTEV106150 NEW 97610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTEV106150 On Shore Technology Inc. 156970 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 10.16MM Unitronix Electronics Limited
M22-2510405 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
647402-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
647402-5 Distributor 171910 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
647402-5 Semiconductor 22043 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
647402-5 STOCK 46040 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
647402-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0348240125 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Gray 0.079" (2.00mm)
927366-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Plug Yellow
927366-1 STOCK 45890 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-796693-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-796693-8 TE Connectivity AMP Connectors 157420 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-796693-8 TE Connectivity AMP Connectors 299150 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796693-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-796693-8 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 18POS 3.5MM BLU TPC Global Service Co.Ltd.