Location : Home > 7 > 7L-40.000MCS-T
7L-40.000MCS-T
Share on FacebookShare on Facebook
7L-40.000MCS-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
7L-40.000MCS-T OSC VCTCXO 40.000MHZ CL SNWV SMD 139600 TXC CORPORATION 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
7L-40.000MCS-T 657894 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
7L-40.000MCS-T OSC VCTCXO 40.000MHZ CL SNWV SMD 61975 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
7L-40.000MCS-T 657894 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
7L-40.000MCS-T 657894 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-139-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-139-41-002101 Preci-Dip 147040 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-139-41-002101 Preci-Dip 287950 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0791098662 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold