Location : Home > F > FXO-PC735RGB-125
FXO-PC735RGB-125
Share on FacebookShare on Facebook
FXO-PC735RGB-125 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FXO-PC735RGB-125 OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD 140190 Fox Electronics 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
FXO-PC735RGB-125 657894 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
FXO-PC735RGB-125 OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD 62565 Fox Electronics 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
FXO-PC735RGB-125 657894 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
FXO-PC735RGB-125 657894 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
48-6552-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS TIN
48-6552-10 Aries Electronics 157330 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS TIN Unitronix Electronics Limited
48-6552-10 Aries Electronics 277670 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
48-6552-10 IC 59270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
833-83-016-10-287101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-83-016-10-287101 Preci-Dip 147120 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-83-016-10-287101 Preci-Dip 287890 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIP1X10-001BLF Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 10POS GOLD
SIP1X10-001BLF FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SIP1X10-001BLF FCI 8000 2012+ SIP1X10-001BLF SIP SOCKET 10 CTS EKT Electronics Co., Ltd
SIP1X10-001BLF FCI 8000 2012+ SIP1X10-001BLF SIP SOCKET 10 CTS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SIP1X10-001BLF IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPPN401BFLC-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Header Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
NPPN401BFLC-RC IC 40270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPPN401BFLC-RC NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPN401BFLC-RC Sullins Connector Solutions 157580 2016+ CONN HEADER .079 40POS Unitronix Electronics Limited
316-83-121-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-121-41-003101 IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-121-41-003101 Preci-Dip 157160 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-121-41-003101 Preci-Dip 299090 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1640690000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1640690000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1640690000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 12POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1640690000 Weidmuller 147440 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
823-22-046-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 46 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-046-10-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
823-22-046-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
823-22-046-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 46POS DUAL .217 PCB EKT Electronics Co., Ltd
823-22-046-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 46POS DUAL .217 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd