Location : Home > S > SH101M063ST
SH101M063ST
Share on FacebookShare on Facebook
SH101M063ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SH101M063ST ROHS 84210 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SH101M063ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 100uF 63Volt 105C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SH101M063ST CAP ALUM 100UF 20 63V RADIAL 1441500 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SH101M063ST CAP ALUM 100UF 20 63V RADIAL 97870 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com