Location : Home > S > SG-310SCF 33.3333MB0
SG-310SCF 33.3333MB0
Share on FacebookShare on Facebook
SG-310SCF 33.3333MB0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SG-310SCF 33.3333MB0 OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD 42345 EPSON 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
SG-310SCF 33.3333MB0 OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD 140120 EPSON NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SG-310SCF 33.3333MB0 OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD 57769 EPSON 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SG-310SCF 33.3333MB0 OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD 78610 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SG-310SCF 33.3333MB0 OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD 78610 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1546224-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1546224-8 IC 57620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546224-8 TE Connectivity AMP Connectors 157820 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1546224-8 TE Connectivity AMP Connectors 299090 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
150236-2000-RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
150236-2000-RB 3M 147420 2016+ 2MM BOARDMOUNT SOCKET 36 POSITIO Unitronix Electronics Limited
150236-2000-RB 3M 288490 2016+ 2MM BOARDMOUNT SOCKET 36 POSITIO Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
48-6571-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS
48-6571-16 Aries Electronics 147190 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS Unitronix Electronics Limited
48-6571-16 Aries Electronics 289050 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
48-6571-16 IC 59860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
350767-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.250" (6.35mm)
350767-1 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
350767-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN CAP 3POS 94V-0 UNI-MATE Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
5018763440 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
1824175 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Receptacle, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Board Mount