Location : Home > C > CB3-3I-19M2000
CB3-3I-19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
CB3-3I-19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CB3-3I-19M2000 OSC XO 19.2MHZ HCMOS TTL SMD 89110 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CB3-3I-19M2000 OSC XO 19.2MHZ HCMOS TTL SMD 57049 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CB3-3I-19M2000 OSC XO 19.2MHZ HCMOS TTL SMD 61775 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
66527-017 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
66527-017 FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
66527-017 FCI 8000 2012+ CONN RCPT 34POS .100 R/A GOLD TPC Global Service Co.Ltd.
66527-017 Amphenol FCI 288210 2016+ CONN RCPT 34POS T/H R/A GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
66527-017 IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1437426-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1437426-1 IC 60070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1437426-1 TE Connectivity AMP Connectors 157650 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1437426-1 TE Connectivity AMP Connectors 298810 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
315-87-157-01-881101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
315-93-111-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-93-111-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 146930 2016+ CONN STRIP SOCKET 11POS LO PRO Unitronix Electronics Limited
315-93-111-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 298090 2016+ CONN STRIP SOCKET 11POS LO PRO Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-020-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-83-020-30-001101 Preci-Dip 147070 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-020-30-001101 Preci-Dip 298370 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1817547 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)