Location : Home > S > SG-3040JC 32.7680KB3: ROHS
SG-3040JC 32.7680KB3: ROHS
Share on FacebookShare on Facebook
SG-3040JC 32.7680KB3: ROHS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SG-3040JC 32.7680KB3: ROHS OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57869 EPSON 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SG-3040JC 32.7680KB3: ROHS OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 78450 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SG-3040JC 32.7680KB3: ROHS 649652 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-93-138-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
MMS-128-01-T-SV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
805-83-066-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
T38041-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38041-11-0 IC 40650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38041-11-0 NEW 97490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68682-310 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
68682-310 Amphenol FCI 157890 2016+ CONN RCPT 20POS .100 DUAL ENTRY Unitronix Electronics Limited
68682-310 Amphenol FCI 297970 2016+ CONN RCPT 20POS .100 DUAL ENTRY Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68682-310 IC 56700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
68682-310 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
50-84-2040 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.250" (6.35mm)
50-84-2040 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
50-84-2040 STOCK 45320 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
50-84-2040 IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0190020028 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated