Location : Home > F > FCR4.19MC5T
FCR4.19MC5T
Share on FacebookShare on Facebook
FCR4.19MC5T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FCR4.19MC5T originalnew 41258 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FCR4.19MC5T CER RESONATOR 4.19MHZ 78790 TDK Corporation 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FCR4.19MC5T CER RESONATOR 4.19MHZ 57069 TDK Corporation 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FCR4.19MC5T 789456 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-534236-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0387700716 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Solder Lugs, Single