Location : Home > S > SG-3030JC32.7680KB:ROHS
SG-3030JC32.7680KB:ROHS
Share on FacebookShare on Facebook
SG-3030JC32.7680KB:ROHS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SG-3030JC32.7680KB:ROHS OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 140180 EPSON NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SG-3030JC32.7680KB:ROHS OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 42405 EPSON 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-145-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-145-41-002101 Preci-Dip 147310 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-145-41-002101 Preci-Dip 288870 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com