Location : Home > Z > ZPDR-18V-S
ZPDR-18V-S
Share on FacebookShare on Facebook
ZPDR-18V-S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ZPDR-18V-S more stock available 26651 ELECTRONICS 14+/15+ HOT SALE !!! Philchip Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HIF6B-34DA-1.27DSA(71) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
DF11-4DS-2V(20) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Tin
805-83-018-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-83-018-10-132101 IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-83-018-10-132101 Preci-Dip 147240 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
805-83-018-10-132101 Preci-Dip 297990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38061-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38061-15-0 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38061-15-0 NEW 97390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
77315-133-36LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold, GXT?
77315-133-36LF Amphenol FCI 147270 2016+ HEADER BERGSTIK R/A Unitronix Electronics Limited
882-70-038-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 38 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
882-70-038-10-001101 IC 59740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
882-70-038-10-001101 Preci-Dip 157610 2016+ CONN HDR 38POS 2MM T/H Unitronix Electronics Limited
882-70-038-10-001101 Preci-Dip 297830 2016+ CONN HDR 38POS 2MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5451491 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5451491 Phoenix Contact 157830 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5451491 Phoenix Contact 298510 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5435190 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5435190 Phoenix Contact 156970 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5435190 Phoenix Contact 298710 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0039019014 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 1 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Red
917780-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
917780-1 TE Connectivity AMP Connectors 280050 2016+ CONN HEADER 2POS VERT TIN 2.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1963081 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole