Location : Home > S > SG-210STF 19.2000ML3
SG-210STF 19.2000ML3
Share on FacebookShare on Facebook
SG-210STF 19.2000ML3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SG-210STF 19.2000ML3 OSC XO 19.2MHZ CMOS SMD 56969 EPSON 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SG-210STF 19.2000ML3 OSC XO 19.2MHZ CMOS SMD 41545 EPSON 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
SG-210STF 19.2000ML3 OSC XO 19.2MHZ CMOS SMD 78250 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
805-87-051-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 51 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-87-051-10-001101 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-87-051-10-001101 Preci-Dip 147420 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
805-87-051-10-001101 Preci-Dip 288490 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386906122 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
20-6503-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
20-6503-21 Aries Electronics 147880 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-6503-21 Aries Electronics 277330 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com