Location : Home > D > DSC1001AE2-100.0000
DSC1001AE2-100.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001AE2-100.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001AE2-100.0000 OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD 42205 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001AE2-100.0000 OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD 139980 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001AE2-100.0000 OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD 97690 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DSC1001AE2-100.0000 OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD 57629 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-83-270-41-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-270-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold