Location : Home > S > SCRH8D28-330
SCRH8D28-330
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH8D28-330 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH8D28-330 INDUCTOR SMD 33UH 1.30A 100KHZ 57169 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH8D28-330 INDUCTOR SMD 33UH 1.30A 100KHZ 46790 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
L-PROR-8 Fans, Thermal Management Thermal - Accessories TEM MOD PLASTIC TUBING 8MMX1M
L-PROR-8 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
L-PROR-8 NEW 87950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Z144E Filters Common Mode Chokes 1.8¦ÌH @ 1kHz 1 Line Common Mode Choke Through Hole 1.1A DCR 330 mOhm (Typ)