Location : Home > S > SCRH8D28-150
SCRH8D28-150
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH8D28-150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH8D28-150 INDUCTOR SMD 15UH 1.90A 100KHZ 57669 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH8D28-150 INDUCTOR SMD 15UH 1.90A 100KHZ 47790 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com