Location : Home > S > SCRH64-390
SCRH64-390
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH64-390 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH64-390 INDUCTOR SMD 39UH 0.69A 1KHZ 56949 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH64-390 INDUCTOR SMD 39UH 0.69A 1KHZ 46350 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SCRH64-390 INDUCTOR SMD 39UH 0.69A 1KHZ 41525 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited