Location : Home > S > SCMS5D25-2R2
SCMS5D25-2R2
Share on FacebookShare on Facebook
SCMS5D25-2R2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCMS5D25-2R2 INDUCTOR 2.2UH 3.24A 30 SMD 46450 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SCMS5D25-2R2 INDUCTOR 2.2UH 3.24A 30 SMD 31575 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCMS5D25-2R2 INDUCTOR 2.2UH 3.24A 30 SMD 56999 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AO3460 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 0.65A SOT23-3