Location : Home > V > VLS201610HBX-100M-1
VLS201610HBX-100M-1
Share on FacebookShare on Facebook
VLS201610HBX-100M-1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VLS201610HBX-100M-1 SMD 20000 TDK 1652 1DAY Ande Electronics Co. Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T9S0083403DH Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules THYRISTOR PH CTRL 2850A PUCK
T9S0083403DH IC 41000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T9S0083403DH NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AOWF412 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 7.8A TO262F
AOWF412 AlphaOmega 357 20+PB - IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
AOWF412 AOS 157249 15+ MOSFET N-CH 100V 7.8A TO262F Unitronix Electronics Limited
AOWF412 AOS 16666 2022+ TO-262F Nego IC Co.Doris@negoic.com
ATS-17D-76-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T412
IP3337CX18/LF/P,13 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 7 Channel L = 60nH (Total), C = 25pF (Total) 10mA 18-WFBGA, WLCSP