Location : Home > S > SCRH5D28-330
SCRH5D28-330
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH5D28-330 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH5D28-330 INDUCTOR SMD 33UH 0.72A 10KHZ 57869 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH5D28-330 INDUCTOR SMD 33UH 0.72A 10KHZ 48190 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com