Location : Home > I > IMC1210SY820K
IMC1210SY820K
Share on FacebookShare on Facebook
IMC1210SY820K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IMC1210SY820K INDUCTOR WW 82UH 10 1210 41825 Vishay 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
IMC1210SY820K ROSH 7890 16+ new & original XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
IMC1210SY820K 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-14G-69-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM L-TAB T412
M5010013F Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules M SERIES POWER MODULE
M5010013F CRYDOM 2000 2013+ Power Modules Protec Engineering (S) Pte Ltd
AO4404B Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 8.5A 8-SOIC
AO4404B ALPHA 10000 2022+ SOP8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
AO4404B AlphaOmega 357 20+PB 8-SO IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
AO4404B AOS 19999 2022+ SOP-8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
ATS-03G-33-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X17.78MM T412
ATS-15A-11-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT
ATS-04A-156-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB
ATS-13A-145-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T412
ATS-19C-04-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM XCUT T412
1737120000 Hardware, Fasteners, Accessories Hole Plugs Hole Plug Nylon Black
1737120000 Weidmuller 781 CABLE AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
PSD-10M-19 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Snap Lock / Resting Mount Nylon 0.394" (10.00mm)
PSD-10M-19 IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PSD-10M-19 NEW 87470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5608 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1mH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 801 mOhm Max Radial