Location : Home > S > SCRH127B-680
SCRH127B-680
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH127B-680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH127B-680 INDUCTOR SMD 68UH 2.10A 100KHZ 62435 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH127B-680 INDUCTOR SMD 68UH 2.10A 100KHZ 57709 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SCRH127B-680 INDUCTOR SMD 68UH 2.10A 100KHZ 35500 Signal Transformers 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SCRH127B-680 INDUCTOR SMD 68UH 2.10A 100KHZ 47870 Signal Transformer NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.