Location : Home > S > SCRH127B-561
SCRH127B-561
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH127B-561 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH127B-561 INDUCTOR SMD 560UH 0.73A 100KHZ 62535 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH127B-561 INDUCTOR SMD 560UH 0.73A 100KHZ 57809 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SCRH127B-561 INDUCTOR SMD 560UH 0.73A 100KHZ 30000 Signal Transformers 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SCRH127B-561 INDUCTOR SMD 560UH 0.73A 100KHZ 48070 Signal Transformer NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.