Location : Home > S > SCRH127B-470
SCRH127B-470
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH127B-470 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH127B-470 INDUCTOR SMD 47UH 2.50A 100KHZ 61995 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH127B-470 INDUCTOR SMD 47UH 2.50A 100KHZ 57269 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SCRH127B-470 INDUCTOR SMD 47UH 2.50A 100KHZ 32513 Signal Transformers 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SCRH127B-470 INDUCTOR SMD 47UH 2.50A 100KHZ 46990 Signal Transformer NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.