Location : Home > A > ATS-21A-127-C2-R0
ATS-21A-127-C2-R0
BSB165N15NZ3 G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 150V 9A WDSON-2
BSB165N15NZ3 G IC 38830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BSB165N15NZ3 G Infineon Technologies 882900 1525+ MOSFET N-CH 150V 9A WDSON-2 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BSB165N15NZ3 G NEW 88850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NUC2401MNTAG Filters Common Mode Chokes 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohm @ 100MHz 100mA DCR 5 Ohm
NUC2401MNTAG Distributor 182290 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
NUC2401MNTAG ELECTRONIC 27029 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
NUC2401MNTAG IC 37370 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
NUC2401MNTAG IC 37370 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
4207-000LF Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.012¦ÌF 10A Axial, Bushing - 1 Turret Lead, 1 Hooked Lead
4207-000LF IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-06A-15-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X25MM XCUT
ATS-14B-125-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT
ATS-04G-116-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT T412
ATS-15C-163-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X30MM L-TAB
28R0984-200 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 170 Ohm @ 100MHz ID 0.709" W x 0.035" H (18.00mm x 0.90mm) OD 0.984" W x 0.303" H (25.00mm x 7.70mm) Length 0.630" (16.00mm)
28R0984-200 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
28R0984-200 785241 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
28R0984-200 IC 59250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
REHCBS-19.2-01 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Edge Holding / Snap Rivet Nylon 1.200" (30.48mm)
REHCBS-19.2-01 IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
REHCBS-19.2-01 NEW 79050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
REHCBS-19.2-01 Richco Plastic Co 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
ATS-20A-171-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T412
03MK2 Filters Power Line Filter Modules FILTER HIGH PRFORMNCE 115/250VAC
03MK2 Delta Product Groups 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
03MK2 IC 37650 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
03MK2 STOCK 46140 2016+ standard RoHS / Pb-Free MAINtron Electronics Limited.
74270116 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 154 Ohm @ 100MHz ID 0.311" Dia (7.90mm) OD 0.500" Dia (12.70mm) Length 0.250" (6.35mm)